Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” w Pucku!

Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” w Pucku!

Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa to stworzona przez Fundację Koncept Kultura oraz Biuro Programu „Niepodległa” przestrzeń, w której popularyzujemy historię Polski za pomocą technologii Virtual Reality.

Podczas tegorocznych obchodów rocznicy zaślubin Polski z Bałtykiem sferyczna kopuła o średnicy 8 m i wysokości 4,5 m zawędruje do Pucka. Na gości czeka 15 obrotowych foteli, wyposażonych w urządzenia VR. Na wirtualną przygodę z polską historiią publiczność zabierze zawsze uśmiechnięta załoga Wirtualnego Teatru Historii „Niepodległa”, która zaopiekuje się widzami podczas nieapomnianego rejsu transatlantykiem MS „Piłsudski w głąb historii dwudziestolecia międzywojennego.

 

DSC_4232.jpg    DSC_4243.jpg

Co prezentujemy w Wirtualnym Teatrze Historii „Niepodległa”

Zapraszamy na pokazy Virtual Reality: „MS Piłsudski – ukryta historia”, podczas których staniemy twarzą w twarz z bohaterami polskiej historii, odbędziemy niezapomniany rejs po Atlantyku liniowcem MS „Piłsudski”, zanurzymy się w pełen magicznych przeżyć świat eleganckich wnętrz i opowieści o statku, który był dumą międzywojennej Polski. Udamy się także w podwodną misję na wrak polskiego statku, który spoczywa dzisiaj na dnie Morza Północnego.

UWAGA! Seanse w technologii VR nie są zalecane dla dzieci poniżej 12 roku życia, osób cierpiących na epilepsję oraz mający kłopoty z błędnikiem!

Plakat WTH 2022 1.png

Na seanse zapraszają organizatorzy Wirtualnego Teatru Historii Niepodległa”:


logo Koncept Kultura RGB_0.png           logo_pl_skrocony.jpg